Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sedat DURNA Hukuk Bürosu, 2017 yılında kurumsal şirketlerde 10 yıla yakın sürede hukuk müşavirliği yapan Av. Sedat Durna tarafından İstanbul Ataşehir’de kurulmuştur.

SD Hukuk Bürosu, işini seven, yetkin ve dinamik kadrosu ile müvekkillerine avukatlık hizmeti ve hukuki danışmanlık sunmaktadır.

SD Hukuk Bürosu, alanında öncü çok sayıda kurumsal şirkete, finans kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve Kat Mülkiyeti Hukuku alanındaki yetkinliği nedeniyle toplu yapı sitelerine hukuk müşavirliği hizmeti vermektedir. SD Hukuk Bürosu, dava avukatlığı kadar koruyucu avukatlık hizmetlerinin de önemli olduğu inancıyla çalışır. Hukuk Büromuz, Müvekkillerin menfaatleri gereği “hukuksal sorunların doğmadan önlenmesi ve yargıya taşınmadan çözülmesi” yaklaşımını benimsemiştir.

Neden Biz?

Sedat Durna Hukuk Bürosu, üstlendiği tüm görevleri, herhangi bir ayrıma tabi tutmaksızın yasaların yüklediği sorumluluk ve avukatlık mesleğinin gerektirdiği özen duygusu ile yerine getirmeyi ilke edinmiştir.

SD Hukuk Bürosu’nda takip edilen işlerin süreçleri hakkında müvekkil talep etmese de düzenli olarak bilgi paylaşımı yapılır, müvekkiller için ulaşılabilir durumda olmak çok önemsenir, ele alınan hukuki konular detaycı bakış açılarıyla çalışılır, mevzuat değişiklikleri  müvekkiller yararına düzenli olarak takip edilir ve üstlenilen işe mümkün olan en kısa sürede başlanır.